Šventės tema – žavioji Barbė (idėjos, pasiūlymai, dekoracijos)

Gimtadieniai yra ypatingi įvykiai, kai galime išreikšti savo kūrybingumą ir stilių. Jei jūs ar jūsųų mažoji princesė svajoja apie spalvingą ir žaismingą šventę, Barbės tema gali būti puiki pasirinkimo galimybė. Populiarusis filmas užkariavo turbūt daugelio merginų ir moterų širdis, tad šią vasarą rožinė spalva turbūt gali atsirasti visuose namuose. Kad nereikėtų išleisti daug pinigų, pasidalinsime keliomis idėjomis ir patarimas organizuojant šventę Barbės tema.

Kaip pasidaryti minimalias dekoracijas Barbės tema?

Minimalizmas taip pat gali būti stilingas ir žaismingas! Barbės tema nereikalauja pernelyg sudėtingų dekoracijų. Pasirinkite švelnią rožinę, balto ir aukso paletę. Pakabinkite keletą plonų audinio juostelių nuo lubų arba stalo, primenančių Barbės drabužių stilių. Prie aprangos galite lengvai priderinti  aksesuarus, kaip kad šį žiedą-gėlę. Rožinio žiedo-gėlės dizainas bus subtilus ir elegantiškas.

Pasirūpinkite rožinėmis servetėlėmis ar staltiese. Visai nebūtina viso kambario paversti rožiniu, galite pasirinkti kelis akcentus ir jau bus tikrai labai šaunu. Galite pasidaryti rožinio limonado arba tiesiog turėti rožinius šiaudelius. Turite namuose lėlių Barbių? Papuoškite ir pasodinkite jas ant stalo ar lentynos – tegul visi pasigroži. Rožiniai – auksiniai – balti balionai taip pat visuomet pagyvins erdvę!

Kokius papuošalus ar aksesuarus pasirinkti Barbės įvaizdžiui?

Gimtadienio šventėje Barbės tema, svarbu pasirinkti tinkamus papuošalus ir aksesuarus. Plunksninė apyrankė gali atspindėti Barbės išskirtinumą ir švelnumą. Plunksninė apyrankė su jautriomis spalvomis bus puikus pasirinkimas, jei reikia akcento, kuris tinkamas ne tik kaip apyrankė, bet gali pakeisti ir plaukų gumytę. Dėvėkite ją taip, kaip įsivaizduojate. Jeigu dėvėsite kaip apyrankę, rekomenduojame dėvėti prie ilgų rankovių (ar vienos ilgos rankovės), o ne prie trumpesnių bliuskučių. Norite daugiau spalvų? Rinkitės šią pintą apyrankę. Ji sukurs gražų kontrastą ir pridės daugiau spalvų. Juk Barbės būna ryškios? Paprasti purpuriniai auskarai, tokie kaip šie, gali taip pat puikiai derėti prie Barbės stiliaus. Ypač, jeigu ryški rožinė jums ne prie širdies – visada gali pagelbėti gretutinės spalvos.

Ką veikti per gimtadienį Barbės tema?

Žaisti Barbėmis! O jei rimčiau, tikrai nebūtina visiems žaisti ir turėti šias lėles. Galima sugalvoti ir kažką paprasčiau. Pavyzdžiui, nupieškite lėlių barbių siluetus (arba atsispausdinkite) ir kiekvienam dalyviui duokite nupiešti Barbei po rūbą – suknelę, kelnes, maudymosi kostiumėlį – kas ką sugalvoja. Kita idėja – nupieškite didelį veido siluetą, o visi kiti dalyviai, turės nupiešti likusias dalis. Kad būtų įdomiau – visi pieš užsimerkę. Vieni – akis, kiti – lūpas, auskarus, nosį ir pan. Turėtų gautis visai smagus užsiėmimas. Dar vienas smagus žaidimas – vardinkite Barbės profesijas. Keliaukite ratu ir vardinkite, kokios Barbės gali būti – siuvėjos, kirpėjos, mamos, teisėjos… Pradžioje bus nesudėtinga, bet vėliau gali pasitaikyti ir sunkesnių akimirkų. Galiausiai – pasidarykite fotosesiją! Galite pasidaryti ar įsigyti papildomų aksesuarų (akiniai, lūpos, akys…) ir tiesiog papozuokite smagioms nuotraukoms. Bus ką atsiminti!

 

Su šiomis papuošalų ir žaidimų idėjomis beidekoracijų patarimais, jūs galite sukurti nepakartojamą ir džiugų Barbės tematikos gimtadienį, kurį mažoji (o gal ir didžioji!) šventininkė prisimins ilgai.