Populiariausios helovino dekoracijos

Rudenį, kai saulės jau nebe tiek daug ir vakarai tampa ilgesni, vis dažniau susisukame į pledukus ir imame kažko laukti. Kūrybingos sielos tikrai nepraeis pro akis helovino šventės. Ir nors dar pasigirsta pykstančių, kad ši amerikietiška šventė taip greitai prigijo ir Lietuvoje, mes manome, kad tai dar viena puiki proga paįvairinti savo gyvenimą. Ir nors helovino dekoracijoms, lyginant su Amerika, mes turbūt išleidžiame dar tikrai gerokai mažesnes sumas, vis tiek smagu namus papuošti ir padekoruoti šios šiurpios šventės atributika. Kai kurias dekoracijas perkame, bet tam tikras detales galime ir pasigaminti namuose patys. Šį kartą mūsų įrašas apie tai, kokias, kad ir minimalias dekoracijas ar atributiką galime įsigyti ir jas lengvai pritaikysime tiek šventę švenčiant namuose, tiek einant į svečius.

Balionai

Jie visada papuošia ir tinka turbūt kiekvienai šventei.  Žinoma, helovino balionai turėtų skirtis nuo gimtadienio šventės. Jeigu nesinori ieškoti specifinių balionų (mūsų parduotuvėje jų rasite kartu su helovino dėžute), galite nusipirkti juodų arba baltų balionų – galite juos maišyti tarpusavyje arba pasirinkti vieną spalvą. O jeigu einate į svečius – tiesiog suriškite keleto juodų balionų puokštę. Bus puiki dovana ir jūsų šaunus helovino atributas.

Pinterest nuotrauka.

 

Žvakės

Vienos žvakės suteikia romantikos, kitos – puikiai tinka helovino dekoracijoms. Žinoma, jei nenorite ieškoti ar norisi panaudoti tai, ką turite namuose, galite degti ir paprastas ilgas baltas žvakes. Bet mes siūlome helovinui atrasti mielus mažus moliūgėlius.

žvakė moliūgas

Norisi šiek tiek daugiau šiurpumo? Rekomenduojame žvakes – kaukoles. Tai puiki dekoracija, kurios net nebūtina deginti.

 

Auskarai

Jeigu namų puošti neketinate, bet norite puikaus helovino įvaizdžio – rekomenduojame įvairiausių auskarų būtent šia tematika. Vaiduokliukai, griaučiai, pasipuošusios skeletės – bet kuris variantas suteiks puikų helovino aksesuaro akcentą, o gal net papildys jūsų kostiumą.

Apyrankės, žiedai, ženkleliai

Visi mes mėgstame skirtingus papuošalus. Vieniems patinka labiau ekstravagantiški, o kiti renkasi minimalistiškesnius. Jeigu jums norisi, kad visi atkreiptų dėmesį į jus – rekomenduojame pasipuošti apyrankėmis, kurios nepaliks abejingų. Vorą į delną paimti galėtų ne kiekvienas, tačiau apyrankė su voru – kodėl gi ne? Nedrįstate? Tada prašome žiedą su letena. Tik elkitės atsargiai, nes galite įdrėksti kitiems. Na o jeigu ir tai per drąsu – įsisekite ženklelį su vaiduokliu. Tikrai bus saugus variantas.

apyrankė su voru ženklelis vaiduoklis žiedas su letenea

 

Helovino dekoracijų ir aksesuarų dėžutė

Gavote kvietimą į vakarėlį, tačiau nei aksesuarams nei dovanoms neturite laiko? Ši dėžutė – jums puiki išeitis. Ją galite rinktis arba su žvake, arba su auskarais. Prie viso to dar jums pridėsime gertuves-lašalines, laikinas tatuiruotes, balionus bei mini dovanų maišelius.

Helovino dekoracijos