Helovino dekoracijos, kurias galite pasigaminti patys

Nesvarbu, ar ruošiatės vakarėliui, ar tiesiog norite namus padekoruoti helovino tematika, dekoracijų tikrai nebūtina pirkti. Daugelį jų tikrai galima pasigaminti namuose. Jei tik, žinoma, turite noro ir laiko. O kartais tai gali būti puikus laikas, praleistas su mažaisiais. Tad pasiraitokite rankoves ir kibkime į darbus – helovino dekoracijos pačios nepasigamins.

Šikšnosparniai

Viskas ko jums reikia – (dvipusis) juodas popierius, žirklės ir pieštukas (kontūrams nupiešti). Šią helovino dekoraciją pasigaminsite tikrai nesudėtingai. Ant vienos pusės juodo popieriaus nusipieškite įvairių formų šikšnosparnių. Didesnių, mažesnių ar bet kokių, kokie tik jums atrodo patrauklūs. Jeigu trūksta idėjų – tiesiog nusikopijuokite mūsų šikšnosparnio kontūrus (jei reikia – atsispausdinkite) ir naudokite. Jeigu norite identiškų – nusipieškite vieną, kad ir ant storesnio popieriaus ir jį apvedžiokite ant juodo. Tada beliks tik iškirpti ir dėti, kur tik jums norisi – ar priklijuoti ant spintelių/sienų, ar pakabinti ant lempos. Ypatingai gražiai žiūrisi, kai jų yra visas būrys. Žodžiu, kainuoja nedaug, pasigaminsite per vakarą, o atrodys puikiai bus naudojama ne vienerius metus.

Vaiduokliukai iš lėkščių

Šių helovino dekoracijų gamyba ypač patinka vaikams. Jums reikės – vienkartinės popierinės lėkštės, flomasteriai ir šiukšlių ar tiesiog prekybos centrų maišeliai. Lėkšutes išpieškite skirtingais veidukais – kuo baisesniais, tuo geriau. O iš maišelių iškirpkite uodegėles. Kuo maišeliai lengvesni – tuo jos gražiau plevėsuos. Lėkštutes galima klijuoti ant spintos, sienos ar tiesiog padėti ant stalo. Gražu ir paprasta. Taip pat gali tarnauti ne vienerius metus.

Vaiduokliukai iš maišų

Dar viena helovino dekoracija, kuriai reikės šiukšlių maišų (juodų arba baltų), dažų arba spalvoto popieriaus ir klijų, žirklių. Iš šiukšlių maišų iškirpkite norimo dydžio (įspūdingiau atrodo dideli) vaiduokliukus. Jeigu maišai balti – ant jų su spalvotais dažais galite nupiešti veidukus. Tiesa, kuo vandeningesni dažai, tuo sunkiau yra piešti. Įmanoma, bet labai sunku, nes nuo slidžių maišelių dažai tiesiog bėga. Tad alternatyva – iš spalvoto popieriaus iškirpti akis ir lūpas ir priklijuoti prie maišelių. Šios helovino dekoracijos gali puikiai papuošti kėdės atlošą ar įsipatoginti ant sienos. Tai jau tik jūsų fantazija.

Pabaisiukai iš stiklainių

Reikalingos medžiagos – stiklainiai, dažai, žvakutės arba lemputės. Turbūt pas visus namuose galima rasti stiklainių, kurie yra nebenaudojami. Tad helovinui puikiai pravers jie. Švarius stiklainius nuspalvinkite su dažais ant jų nupiešdami frankenšteinus ar kitus pabaisiukus. Uždažykite viską pilnai – nuspalvinkite ir foną. O kad dekoracijos būtų įspūdingesnės, į vidų įdėkite žvakutę (tik nepalikite jos degti be priežiūros!) arba lemputes ir padėkite, kur jums atrodo tikslinga. Vėlgi – šios dekoracijos gali tarnauti ne vienerius metus, svarbu tinkamai sandėliuoti.

Vorai

Jums reikės – siūlų, vielučių, priklijuojamų akučių. Taip, sutikime, kiti vorus augina kaip naminius gyvūnėlius, bet daugumai jie asocijuojasi su kad ir helovino šventėmis. Tad juos lengvai pasigaminsite ir patys. Nedidelius siūlų kamuoliukus perverkite vielutėmis, o jas apsukite to paties siūlo galais. Nėra būtina, bet ant voro kūno priklijuoti galite ir akutes. Štai ir viskas – voriukai jūsų paslaugoms.

Bet jeigu visgi nesinori kažko gaminti patiems, o reikia greitai turėti kažką heloviniško, siūlome užsukti ir pasižiūrėti, ką pasiūlyti turime mes.

O kaip kai kurios dekoracijos atrodo gyvai galite pasižiūrėti šiame vloge.

O čia, dar keletas idėjų, tiesiog įsikvėpti šiai šiurpiai šventei:

Idėjos iš PINTEREST:

Helovino medis

helovino žvakės

helovino ledukai

helovino kūnas