Dovanos vyro/žmonos tėvams

Per šventes visi tarsi truputį išprotėja ir ieško dovanų – didesnių ar mažesnių – bet visiems. Kad taip labai  neperkaistų galva, siūlome kelias idėjas, kurias nesudėtingai paruošite vyro ar žmonos tėvams. Ko gero svarbiausia suprasti, kad parodytas dėmesys jau savaime yra dovana, todėl dovanų idėjos, siūlomos čia, gali būti pritaikytos ir su brangesnėm detalėm, ir su pigesnėm.

Kalėdų gėlė

Jeigu tikrai reikia tik simboliškos dovanos – dovanokite Kalėdų gėlę. Jeigu pabodusios tradicinės, yra ir kitų spalvų bei dydžių. Tokią gėlę įpakuokite į gražų kalėdinį popierių ir ji tikrai pradžiugins kiekvienus namus.

Mandarinų lėkštė

Atrodo labai banalu, bet iš tiesų viskas gali priklausyti nuo lėkštės. Norite prabangesnės dovanos – rinkitės prabangesnę lėkštę. Jei ieškote kažko labiau simbolinio – paprastesnių variantų tikrai rasite. Nenorite lėkštės – rinkitės vazelę.

Saldainių asorti

Jeigu vaisiai atrodo neįdomiai, šiais laikais galima rasti įvairiausių kalėdinių saldainių. Pasirinkimas didelis, tad pririnkite jų kuo įvairesnių ir sudėkite į gražią vazelę, kuri tikrai liks atsiminimui vėliau.

Personalizuotos dovanos

Jeigu norite labiau personalizuotų dovanų, vairuojančiam žmogui visada pravers automobilio kvapukas. Tad galite išrinkti prabangesnius du. Šiais laikais yra kūrėjų, galinčių sukurti išskirtinius kvapukus. Jeigu vairuoja tik vienas asmuo, kitam galite padovanoti kalėdinę žvakę.

Kalėdinio vyno ir sausainių rinkinys

Suvartojamos dovanos visada praverčia. Todėl nesudėtingai tokias sukomplektuosite ir jūs. Vyno rūšį pasirinkti galite pagal savo kišenę, o sausainius, jei turite laiko – galite iškepti patys.

Eglutės žaisliukai

Dabar internete tikrai galima rasti nemažai žaisliukų kūrėjų. Tad ir kainų gali būti įvairiausių. Tikrai atrasite ir pagal biudžetą ir net pagal dekorą.

Šiltos tapkės

Ilgi ir šalti žiemos vakarai, regis, grįžta į Lietuvą. Todėl tikrai nepamaišys šiltos kojinės ar šlepetės. Skirtingų pasiūlymų rasite ir parduotuvėse ir internete. Tad svarbu tik sužinoti pėdos dydį ir viskas!