Dovanų idėjos mergvakario dalyvėms

Nuotakos mergvakaryje dažniausiai nesirūpina niekuo. Vienintelė užduotis – sutelkti visas drauges, kad turėtų viena kitos kontaktus ir galėtų susisiekti. Viskas. Belieka laukti tos dienos, kai draugės pakvies į šventę. Tiesa, ne kiekviena nuotaka tuo apsiriboja. Labai dažnai ji nori merginoms atsidėkoti ir nori paruošti dovanėles. Ką dovanoti, kad nebūtų daug vargo, o ir būtų paprasta bei praktiška? Pateikiame keletą dovanų idėjų mergvakario dalyvėms.

 1. Kitokia žvakė. Tai tikrai ne tas pats, ką jūs pagalvojote, kai kažkas paminėjo žvakę. Tai nebėra vien tik nuobodžios žvakės, kurių nesupras tos, kurios nėra mėgėjos šios romantikos. Todėl galite išrinkti žvakes su viduriniu pirštu. Taip taip, jos tokios, kurios pakels nuotaiką ir pralinksmins kiekvieną. Svarbu žinoti, kad užsakant didesnį kiekį (nuo 5 vnt, nuo 10 vnt) – taikoma nuolaida. Tad pagalvokit ir pasirinkit. Nes tikrai bus smagu. Jeigu nesinori taip drastiškai eiti – galit išrinkti merginoms po žvakę-vyruką. Šis nuogas, bet prisidengęs vyrukas tikrai patiks visoms. Jis drovus, bet galite sugalvoti jam vardą. Ir jis tikrai įkaitins jus ar jūsų šventę. Jiems taip pat taikoma nuolaida, imant didesnį kiekį. Užsakyti reikėtų iš anksto, kad būtų spėtos paruošti.
  Sojų vaško žvakė „Drovuolis“

  Sojų vaško žvakė „Drovuolis“

  Rapsų vaško žvakė „Nepadorus gestas“

  Rapsų vaško žvakė „Nepadorus gestas“

 2. Plaukų gumytės. Šilkinės ir praktiškos dovanos – kurios apsaugos plaukus ir tikrai nebus numestos. Jei turite draugių, kurios neturi ilgų plaukų – dovanokite plaukų segtukus. Tikrai pravers užsiimant vakaro ar ryto rutina. O ir šiai dienai pasirinkimas gumyčių tikrai didelis. Yra daug gamintojų, kurios pasiūlys tikrai daug variantų ir beliks tik išsirinkti. Štai, kad ir ši parduotuvė turi tikrai didelį ir platų pasirinkimą. O dar pasirūpina ir įpakavimu.
 3. Dovanų rinkinukai. Jeigu biudžetas jūsų neriboja – galite visas čia paminėtas dovanėles sudėti į dėžutę. Arba galima tiesiog paimti dėžutes, maišelius ir į juos įdėti smulkmenėles – plaukų/veido kaukes, burbuliukų buteliuką, mėgstamo šokolado ar kitų saldumynų.  Gift with a ribbon pastel colors
 4. Laiškas. Kartais daiktai nebūtinai atspindi viską, nes ne viskas, kas brangu – nuperkama. Todėl jeigu turi laiko ir mėgsti bei moki valdyti žodį, parašyk savo draugėms po laišką. Tai neturi būti labai ilgas ar labai poetiškas. Tiesiog toks, kokį Tu jauti, jog nori parašyti. Geriausia, jei tas laiškas – kiekvienai draugei individualus. Jeigu tiek minčių ir laiko neturi – parašyk bendrą padėkos laišką, bet pridėk dar po kelis žodžius kiekvienai draugei.Letter and pensil. Minimalistic view.
 5. Kosmetika. Taip, tikrai nenupirksi prabangių lūpdažių ar kažkokių ypatingų kosmetinių priemonių, tačiau lakštinė kaukė veidui ar kaukė pėdoms (juk po siautulingo mergvakario tikrai bus gera palepinti kojeles!) bus tikrai puiki išeitis.cosmetics with cotton pads.

 

 

Dovanos merginoms, pasikartosime, nėra privalu. O kartais, tikrai pakanka tiesiog gražaus ir nuoširdaus AČIŪ bei apkabinimo.